o mnie

Cera jasna, naczynkowa z tendencją do rumienia i trądzika różowatego, do tego mieszana ze skłonnością do wyprysków. Generalnie wymagająca, kapryśna i problematyczna.

Mój antyagingowy, czy też agelessowy blog wyrasta z obserwacji Azji i garściami czerpie inspiracje z tamtejszych pomysłów pielęgnacyjnych.

No i najważniejsze, jestem mamą słodkich bliźniaczek ❤️❤️ i ten temat przewija się na blogu od samego początku i to do moich pociech właśnie odnosi się nazwa tego bloga, bo w ciąży właśnie zaczekam pisać 🙂

Będzie mi miło jeśli będziecie do mnie zaglądać, zapraszam!

—————————————————————————————————————————–

Regulacje prawne dotyczące tego bloga:

Zdjęcia i treść bloga są, co do zasady, moją własnością- jeśli chcesz ich użyć, potrzebujesz mojej zgody- zapytaj mnie o nią, mój e-maill: kontakt.sugarninjas@gmail.com

Treści zamieszczone na blogu są wyrazem moich prywatnych opinii  i w żadnym przypadku nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem. Autorka w żaden sposób nie odpowiada, za jakiekolwiek konsekwencje wynikłe z zastosowania porad czy informacji zamieszczonych na tym blogu.

Wszystkie użyte na blogu znaki towarowe, nazwy firm, organizacji i instytucji zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

—————————————————————————————————————————–

Wszystkie opisywane kosmetyki, produkty, zabiegi itp. kupiłam sama i nie są to wpisy przez nikogo sponsorowane, chyba że we wpisie zaznaczam, że jest inaczej.

Reklamy

a Ty, jak myślisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s