kto zacz?

Dumna mama bliźniaczek^_^ Tak, stało się, już są! Kropeczki rządzą! I to autorytarnie- twardą ręką, (nie)porządny dyktator by się nie powstydził^_-. Bez szemrania oddaję się więc w niewolę moich słodkich ninja-terrorystek, a w nielicznych chwilach wytchnienia wracam do mojego zupełnie niepoważnego i mało wyszukanego kosmetycznego hobby- z czego skrupulatnie zdaję relacje na blogu;). Dodatkowo będzie o naszych domowych, mniej i bardziej spektakularnych, zderzeniach kultur Azji z rejonów Zachodniego Pacyfiku ze swojskimi klimatami Europy Środkowo-wschodniej;D

Będzie mi miło jeśli będziecie do mnie zaglądać, zapraszam!

—————————————————————————————————————————–

Regulacje prawne dotyczące tego bloga:

Zdjęcia i treść bloga są, co do zasady, moją własnością- jeśli chcesz ich użyć, potrzebujesz mojej zgody- zapytaj mnie o nią, mój e-maill: kontakt.sugarninjas@gmail.com

Treści zamieszczone na blogu są wyrazem moich prywatnych opinii  i w żadnym przypadku nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem. Autorka w żaden sposób nie odpowiada, za jakiekolwiek konsekwencje wynikłe z zastosowania porad czy informacji zamieszczonych na tym blogu.

Wszystkie użyte na blogu znaki towarowe, nazwy firm, organizacji i instytucji zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

—————————————————————————————————————————–

Wszystkie opisywane kosmetyki, produkty, zabiegi itp. kupiłam z własnego wyboru i za własną kasę i nie są to wpisy przez nikogo sponsorowane.

a Ty, jak myślisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s